co słychać

 /

Proste kroki w walce z rakiem na warszawskiej Starówce
Ponad 150 przebadanych osób – zaledwie w ciągu 3 godzin, oraz setki uczestniczących w happeningu na Rynku Starego Miasta – w ten sposób w ramach kampanii „Rak. To się leczy!” warszawiacy obchodzili Światowy Dzień Walki z Rakiem. 4 lutego, wraz zpozostałymi organizatorami kampanii społecznej „Rak. To się leczy!”, a także firmą ING Życie oraz Ruchem Społęcznym Polskie Amazonki zaprosiliśmy mieszkańców Warszawy  do wspólnej zabawy na lodowisku na Rynku Starego Miasta.

więcej »
 /

Kampania społeczna "Rak. To się leczy!" - 2 edycja rozpoczęta
Kampania społeczna "Rak. To się leczy!" - 2 edycja rozpoczęta 4 lutego, w Światowym Dniu Walki z Rakiem, wystartowała II edycja „Rak. To się leczy!”. Na konferencji prasowej inaugurującej kampanię organizatorzy oraz jej partnerzy przedstawili podstawowe cele, działania oraz idee akcji. W tym roku – podążając za Europejskim Kodeksem Walki z Rakiem, apelują: nie pal, odżywiaj się prawidłowo (unikaj otyłości), bądź aktywny fizycznie, unikaj mocnego opalania. Wskazują 4 proste zasady, które każdy z nas może wdrożyć do swojego życia już dziś i z dużym prawdopodobieństwem uniknąć choroby nowotworowej!

więcej »
 /

Jubileuszowa Gala SUPERDEKARZ 2013 za nami!
31 stycznia w Hotelu Narvil w Serocku odbyła się jubileuszowa Gala programu SuperDEKARZ.  Już piąty rok z rzędu 100 najlepszych dekarzy w Polsce, wraz z osobami towarzyszącymi spotkało się na największej branżowej imprezie w Polsce.

więcej »