co słychać

 /

Finałowa Gala „Rak. To się leczy!”
3 kwietnia br. w warszawskim Teatrze Capitol mieliśmy okazje współorganizować finałową galę kampanii „Rak. To się leczy!”. Podczas uroczystości nagrodzone zostały oddziały onkologiczne, akcje działające na rzecz walki z rakiem oraz osoby niosące nadzieję, a także zaangażowane w walkę z tą chorobą.

więcej »
 /

Plebiscyt "Rak. To się leczy!" - edycja 2014
Fama PR zaprasza do udziału w Plebiscycie, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie ludzi zaangażowanych w walkę z rakiem, oddziałów onkologicznych i kampanii edukacyjnych – wyróżniających się w minionym roku. Na pewno jest wielu takich – lekarzy, chorych na raka, dziennikarzy czy wolontariuszy, którzy dają nadzieję i udowadniają, że w onkologii najważniejszy jest CZŁOWIEK. Nagrodźmy ich i przedstawmy całej Polsce! Prezentacja laureatów 3 kwietnia 2014 r. podczas uroczystej Gali w Teatrze Capitol w Warszawie.

więcej »
 /

VITAL FORUM 2014 – zdrowie kobiet pod lupą
W dniach 6-7 marca br.mieliśmy przyjemność współorganizować pierwszą w Polsce, interdyscyplinarną debatę nad poprawą zdrowia Polek – VTAL FORUM 2014.
Wydarzenie było częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej WITALNA POLKA, a jego celem było zwrócenie uwagi samorządów lokalnych oraz organizacji zajmujących się zdrowiem na największe – zdaniem ekspertów i epidemiologów – zagrożenia dla zdrowia współczesnych Polek.

więcej »