klienci

Armada Fleet Management S.A. to firma działająca na rynku wynajmu długoterminowego samochodów od ponad 10 lat. Obecnie posiada siedem oddziałów na terenie całego kraju. Armada Fleet Management S.A. była trzykrotnym liderem programu CorpoCars Management, a w 2006 i 2007 roku firma została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu.

ALBA to międzynarodowa grupa kapitałowa zajmująca się usuwaniem odpadów oraz recyklingiem. ALBA zatrudnia ponad 5 tysięcy ludzi w 70 firmach, w 130 miejscach Europy. Grupa ALBA w Polsce prowadzi działalność w oparciu o wiele oddziałów i filii. Jest właścicielem największej w Polsce sortowni odpadów, działającej we Wrocławiu.
Galeria zdjęć

AKCENTA CZ to czeska spółka akcyjna powstała w 1997 roku z kapitałem założycielskim w wysokości 21 mil. koron czeskich. Głównym przedmiotem jej działalności jest przeprowadzanie transakcji handlowych oraz udzielanie usług pieniężnych. Siedziba firmy mieści się w Pradze, ale transakcje realizowane są w Centrali Usług Dewizowych w Hradec Kralove.

DHL Global Forwarding jest światowym liderem w zakresie frachtu lotniczego i morskiego. Należy do Grupy Deutsche Post World Net. W 2007 roku Grupa DPWN wygenerowała dochód w wysokości ponad 63 mld euro.
Galeria zdjęć

ES Polska Sp. z o.o. jest spółką „córką” czeskiej grupy holdingowej Ekonomickè Stavby S.A. (ES). Specjalizuje się w usługach zastępstwa inwestycyjnego w budownictwie jednorodzinnym. Oferuje kompleksową obsługę w zakresie budowy domów, w tym pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i stworzeniu indywidualnych planów finansowania inwestycji.

Estée Lauder Companies, założona w 1946 r. w Stanach Zjednoczonych, jest jednym z największych na świecie producentów kosmetyków pielęgnacyjnych, kolorowych oraz zapachowych. Marki - Estee Lauder, Clinique, Aramis Classic, Tommy Hilfiger, Donna Karan, MAC, LA MER - są sprzedawane w ponad 130 krajach. G24 Group Sp. z o.o. (wcześniej: Golf 24) to lider na polskim rynku w obszarze organizacji turniejów oraz eventów golfowych, wydawca magazynu „Golf 24 Magazin” oraz portalu WWW.golf24.pl. Jest jedynym, oficjalnym partnerem PGA (Professional Golfers’ Association) w Polsce oraz Polskiego Związku Golfa. Oznacza to wyłączność na organizowanie największych turniejów zawodowych i zawodowo-amatorskich. Firma jest organizatorem m.in. Zawodowej Ligi Golfa w Polsce (Armada/Deutsche Bank Pro-Am Tour, Polish Open oraz Press-Glas PGA Cup), Golf Business League oraz ogólnopolskiego programu nauki gry - Playgolf.

I.D. MARKETING S.A. działa na rynku od 1997 roku. Firma specjalizuje się w usługach marketingu bezpośredniego i od lat niezmiennie jest krajowym liderem na rynku dystrybucji druków bezadresowych. Dociera do ponad 7 000 000 gospodarstw domowych, współpracuje m.in. z Carrefour, Tesco, Grupą Metro, IKEA, Auchan, Leroy Merlin, Go Sport. I.D. MARKETING jest członkiem stowarzyszenia ELMA (European Letterbox Marketing Association), zrzeszającego liderów rynku dystrybucji materiałów reklamowych w Europie.

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA to pierwszy w historii polskiej gospodarki rejestr, który zgodnie Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych reguluje zasady udostępniania informacji gospodarczych na terenie Polski. Kontrolę nad prawidłowym działaniem KRD BIG SA sprawuje Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

Lexus – marka luksusowych samochodów osobowych, należąca do japońskiego koncernu Toyota Motor Corporation. Wprowadzona pod koniec lat 80-tych marka to dzieło 60 projektantów, 24 inżynierów silników, 1400 inżynierów ogólnych, 2300 techników ponad 200 osobowej załogi pracowników. Konkuruje z klasą Premium aut zachodnioeuropejskich i amerykańskich. Począwszy od 2006, wprowadza na rynek luksusowe limuzyny o napędzie hybrydowym.

Media Markt to największa sieć sklepów zajmujących się sprzedażą sprzętu RTV i AGD, sprzętu komputerowego i fotograficznego, płyt kompaktowych, DVD i kaset video najlepszych na świecie marek. Media Markt to ponad 530 marketów w 15 europejskich krajach. W Polsce Media Markt działa od 1998 roku i w ciągu 10 lat otworzył 38 oddziałów.

Ober-Haus to największa agencja nieruchomości działającą na terenie Polski i Krajów Bałtyckich: Litwy, Łotwy i Estonii. Ober-Haus jest dostawcą wysokiej klasy usług związanych z rynkiem nieruchomości. Od 1994 roku powstało ponad 35 biur w regionie, w których pracuje ponad 350 specjalistów rynku nieruchomości.

Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 300 tys. klientów, w tym 98 firm z listy Fortune 100. Produkty Oracle opanowały 60% krajowego rynku baz danych i ¼ rynku oprogramowania middleware.

Porsche Polska – polski oddział niemieckiego producenta sportowych samochodów osobowych marki Porsche. Za dystrybucję aut odpowiada 4 dealerów: w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

PPG Deco Polska (dawniej: Sigmakalon Deco Polska) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska Sp. z o.o. należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma. Firma stworzyła największą w Polsce sieć sklepów detalicznych Studio Dekoral, która liczy ponad 500 najlepszych sklepów. Ponadto firma jest właścicielem sieci ponad 20 Centrów Dekoracyjnych Dekoral, kompleksowo obsługujących profesjonalistów. PPG SigmaKalon Deco Polska powołała do życia pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowy, certyfikujący malarzy: Akademie Technik Malarskich oraz 4 Studia Aranżacji Koloru, które doradzają w zakresie doboru kolorów wnętrz.

Sand Valley Company Sp. z o.o. realizuje projekt 18-dołkowego resortu golfowego Sand Valley Golf & Country Club, który powstaje w Pasłęku (woj. Warmińsko-Mazurskie). W jego skład wchodzą: 18-dołkowe pole golfowe, Akademia Golfa, Dom Klubowy, 13 ekskluzywnych apartamentów oraz osiedle rezydencji powstające na działce przylegającej do pola golfowego. Oficjalne otwarcie pola golfowego zaplanowano na sezon 2009. Spółka umożliwia inwestowanie w tę szybko rozwijająca się w Polsce dziedzinę sportu. Inwestorzy stają się współwłaścicielami 82-hektarowego pola golfowego wraz z infrastrukturą.

Surfland Systemy Komputerowe SA  specjalizuje się w zintegrowanych systemach teleinformatycznych, głównie dla średnich i dużych firm. Oferuje wysoki poziom świadczonych usług poparty zarówno wieloletnim doświadczeniem jak również posiadanym certyfikatom i autoryzacjom  czołowych producentów sprzętu i oprogramowania.
Galeria zdjęć

Toya Golf & Country Club to jedno z najpiękniejszych w Polsce pól golfowych, które zostało udostępnione do gry w kwietniu 2006 roku. Toya Golf to również usytuowana w domu klubowym restauracja, którą odwiedzają osoby lubiące przytulną atmosferę i wykwintne menu. W tym miejscu powstaje również osiedle domów Toya Golf & Country Club Wrocław, które jest wymarzonym miejscem dla ludzi ceniących przestrzeń i wygodę. To wszystko zapewniają zielone połacie pola golfowego oraz przemyślane rozmieszczenie domów, przestronność uliczek, pełna infrastruktura, przydomowe ogrody, własny park z placem zabaw dla dzieci i wielofunkcyjnym boiskiem.

Toyota-Katowice to największy na Śląsku salon sprzedaży samochodów marki Toyoty i jeden z najdynamiczniej działających salonów w kraju. Należy do firmy M.G. Centrum, która zatrudnia ponad 130 pracowników, z których większość pracuje od 1997 roku. Salon proponuje kompleksową obsługę klienta, od sprzedaży samochodów nowych i używanych, przez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów oraz serwis blacharsko-lakierniczy - po usługi ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. Firma ściśle współpracuje ze spółką Armada Fleet Management.
Galeria zdjęć

Vorwerk – producent wysokiej klasy sprzętu AGD (Thermomix, Kobold, Feelina), dywanów (Vorwerk Carpets) oraz kosmetyków Jafra Cosmetics. Firma założona została w 1883 roku w Niemczech. Dzisiaj Grupa Vorwerk zatrudnia na całym świecie, w charakterze personelu i przedstawicieli handlowych, ponad 47 000 osób w ponad 50 krajach, osiągając 1.6 miliarda euro obrotów ze sprzedaży.
Galeria zdjęć

ZABERD jest największą polską grupą kapitałową, zajmującą się, w sposób kompleksowy, inżynierią ruchu i utrzymaniem bezpieczeństwa na drogach. W skład grupy wchodzą firmy: ZABERD SA Wrocław, ZABERD SA Poznań, ZABERD SA Ostróda, DSA Wrocław oraz Restal. ZABERD jest członkiem stowarzyszenia Linia życia zajmującego się promowaniem roli oznakowania poziomego w zwiększaniu bezpieczeństwa ruchu drogowego.