event marketing

event marketing
Event Marketing, czyli organizacja imprez odzwierciedlających filozofię firmy oraz wspierających promocję produktów/usług, to najdynamiczniej rozwijający się obszar działań Famy PR od 2007 roku.
Największe projekty realizujemy wspólnie z agencją GG Promotion – ten alians zaowocował stworzeniem silnego i wszechstronnego zespołu eventowego GG EventBetter, który jest w stanie zrealizować najśmielsze pomysły. W ramach Grupy G24 mieliśmy przyjemność zorganizować w 2008 roku ponad 70 imprez w różnych miejscach kraju, w ciekawych wnętrzach, dla publiczności od 150 do 15000 osób.

Zobacz Galerię

Najczęściej realizowane projekty:
- imprezy tematyczne wspierające wizerunek firmy
- premiera/launch produktu
- gale rozdania nagród
- jubileusze firm i organizacji
- imprezy wieńczące programy lojalnościowe
- imprezy integracyjne dla pracowników lub partnerów biznesowyc.
- after party po turniejach golfowych.

Event – idziemy na całość:
Organizując event jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się tym wszystkim, co zwykle spędza sen z powiek działów marketingu i PR. Działamy szeroko: od scenariusza, poprzez produkcję zaproszeń i materiałów BTL, catering, oprawę techniczną, logistykę, pełną obsługę podczas eventu – aż po przygotowanie materiałów reportażowych z imprezy.

Sprawimy, że każdy detal, jak i ogólna atmosfera będą najlepszym świadectwem dla Państwa firmy i marki, a wydarzenie zapadnie w pamięć na długi, długi czas.

Zachęcamy do spotkania się z nami w celu zaprezentowania pełnej oferty i materiałów multimedialnych z realizacji w 2008 roku!Imię i nazwisko:
e-mail:
Wiadomość: